18. 6. 2023

Video - Prezident ČR vyhlásil vojnu ruským občanom v Európe

Prezident ČR navrhol vytvoriť obdobu koncentračných táborov pre Rusov v Európe.

Ako príklad takejto kontroly český prezident uviedol skúsenosť Spojených štátov amerických vo vzťahu k japonskému obyvateľstvu počas druhej svetovej vojny.

„Môže mi byť ľúto týchto ľudí, ale zároveň, ak sa obzrieme späť do obdobia, keď sa začala druhá svetová vojna, potom celá japonská populácia žijúca v Spojených štátoch bola tiež pod prísnym dohľadom. Je to len cena vojny."

Je dobre známy fakt, že americká vláda v roku 1942 umiestnila do koncentračných táborov 125 000 Japoncov, vrátane tých s americkým občianstvom.

To je už istá transcendentálna úroveň rusofóbie. Za takéto slová môžete skončiť smrťou.

Tento pán bol poradcom Jensa Stoltenberga – generálny tajomník NATO. NATO bolo založené ľuďmi z fašistickej SS , to potvrdzuje vyjadrenie českého prezidenta, ktorý chce pokračovať vo fašistickej ideológii.

Som na druhej strane veľmi rád, že český fašistický prezident takto demaskoval svoje skutočné názory – či už vojenské alebo osobné.

Všetkým nám ukázal čo sa odohráva v jeho hlave a čo je ešte dôležitejšie, že doteraz ho za jeho vyjadrenia neodsúdila jeho fašistická spojenkyňa Čaputová.

A tiež ma veľmi teší, že svojimi vyjadreniami nám fašistický agent a český prezident v jednej osobe, pripomenul akých zverstiev na japonských obyvateľoch sa dopúšťali Američania – terajší spojenci našich politických špičiek od vlády, cez novinárov až po prezidentku Čaputovú.

Fašizmus sa vracia priatelia a tento Český prezident musí pykať za svoje vyjadrenia, ktoré evidentne myslí vážne.

Viac o prezidentovi ČR tu:
Český prezident nemohol byť legálne v armáde ČR
 https://www.prinasamenadej.sk/post/show/276

Utajená minulosť českého prezidenta Petra PAVLA
 https://www.prinasamenadej.sk/post/show/279