8. 6. 2023

Manipulácia dôkazov v mojom spise časť 5.: Ako HAŠČÁK a LIPŠIC s pomocou NAKA cez médiá manipulovali verejnú mienku proti mne v snahe ma diskreditovať a kriminalizovaťUž počas môjho zatknutia v akcii Hyena mali pripraveného novinára, ktorý celú akciu fotil.

Ešte v ten deň Penťácky týždenník plus 7 dní vydal článok, ktorý môžete vidieť TU

Takto ho viedli v putách! Exsiskár Pavol Forisch je obvinený z vydierania, s ním aj ďalší tajní.

Hovorí sa tu iba o 3 Siskároch.

Pričom fotografie ktoré v článku použili a ktoré evidentne dostali od NAKA sú účelové, pretože sáčky s bielym práškom, ktoré sa tam nachádzajú nepatria nikomu z nás.

Práve tieto podhodené drogy som spomínal v predchádzajúcich článkoch TU a patrili nám neznámej osobe VASS, ktorú poveril Matúš LUKÁČ aby ich podhodil.

Ďalšie fotografie zadržaných zbraní sú tiež zavádzajúce, pretože všetky zbrane na týchto fotografiách sú v legálnej držbe zapísané v zbrojnom preukaze – TU a nepatria nikomu z nás, ale inej osobe.

Zverejnením týchto fotografií v Penťáckom týždenníku sa snažili vytvoriť dojem, že drogy aj zbrane patria mne a mojim kolegom a že nie sú v legálnej držbe.
Že súvisia s trestnou činnosťou, ktorá nám bola kladená za vinu, ktorú opisuje tento Penťácky týždenník.

Všimnite si účelovo zavádzajúce popisky pod fotkami, ktoré majú navodiť dojem, že tieto veci súvisia práve s nami a s akousi našou trestnou činnosťou.

Všetko v rámci akcie Hyena prebiehalo podľa klasického vzorca: diskreditácia, kriminalizácia a likvidácia.

Chýba už len posledný diel tejto skladačky a to práve likvidácia…