18. 6. 2023

Manipulácia dôkazov v mojom spise časť 8.: VYŠETROVATELIA NAKA ČURILLA A SABOTA OBVINENÍ Z KRIVÝCH OBVINENÍ MA KRIVO OBVINILI Z KRIVÉHO OBVINENIAČurilla protizákonne použil v zatykači krivé obvinenie proti mne, ktoré už raz bolo zastavené.

V mojom zatykači som obvinený z krivého obvinenia o čom som písal aj v predchádzajúcim článku.

V roku 2019 ŠTUBŇA podal na mňa trestné oznámenie za údajne krivé obvinenie.
ŠTUBŇA vystupoval na tlačových konferenciách spolu s Nicholsonovou.

Toto bola len pomsta ŠTUBŇU za niekoľko trestných oznámení, ktoré som na neho podal v minulosti za to, že cez zmanipulované dražby získaval poľovné revíry.

V kauze, v ktorej ma ČURILLA krivo obvinil z krivého obvinenia, sme zisťovali či Štubňa zlomil ruku istej poškodenej.

Toto obvinenie bolo v zastavené okresnou prokuratúrou ako NEZÁKONNÉ.
Uznesenie TU

Vyšetrovateľ NAKA ČURILLA ho napriek zastaveniu opäť použil v obvinení, samozrejme v mojom súčasnom medzinárodnom zatykači od SABOTU.

ČURILLA predvolal ŠTUBŇU znova na výsluch, bez nových dôkazov a napriek zastaveniu ma opäť obvinil.

Vyšetrovateľ ČURILLA spolu so SABOTOM ho použili v žiadosti v konaní proti ušlému, kde to odobril Úrad špeciálnej prokuratúry – ÚŠP.

Aj na základe tohto krivého obvinenia na mňa žiadali vydať zatykač, ktorý vydal súd BA1. Tento súd, pomáhal zločincom z NAKA a ÚŠP vydávať protizákonne zatykače proti nepohodlným osobám – podľa dokumentov z vyšetrovania ,v ktorom sú práve ČURILLA a SABOTA obvinení.

PO MOJOM PREPUSTENÍ Z VÄZBY V NÓRSKU SOM SA ZAČAL VENOVAŤ PRÍPADU A PODARILO SA MI VYMÔCŤ SI ZASTAVENIE TOHTO KRIVÉHO OBVINENIA PROTI MNE. Rozhodnutie o zastavení TU