8. 6. 2023

Manipulácia dôkazov v mojom spise časť 4.: LIPŠIC, HAŠČÁK, NAKA a ÚŠP sa zjavne dopustili krivého obvineniaV rámci akcie Hyena mi bolo vznesené obvinenie, že som sa s kolegami pokúšal vydierať finančnú skupinu Penta.

Tomto spore zastupoval finančnú skupinu súčasný šéf úradu špeciálnej prokuratúry LIPŠIC ako advokát Penty.

Tu vyfabrikovali obvinenie voči mne a mojim kolegom spoločne s Čurillovcami a ÚŠP konkrétne prokurátorom TURANOM.

Na akcii sa podieľal konkrétne ČURILLA za NAKA a prokurátor TURAN z ÚŠP, u ktorých som v minulosti vypovedal v kauze vraždy Jána Kuciaka a pripravovaného štátneho prevratu.

Aká to náhoda.

Moje obvinenia sa týkali práve Jaroslava HAŠČÁKA a Daniela LIPŠICA vo veci vraždy a prevratu.

Tu mi LIPŠIC navrhol spoločne s NAKA a ÚŠP trest 25 rokov až doživotie.

Akými informáciami asi tak disponujem keď ma potrebovali umlčať do konca života!

V dôkaze, ktorý prikladám môžete vidieť, že zastupujúca šéfka GP pani Viera Kováčiková však toto trestné stíhanie zastavila ako protizákonné.
Rozhodnutie GP o zastavení TU Pretože žiadanie si peňazí v konkurznom konaní od dlžníka nie je trestným činom vydierania.

Chcem podotknúť, že v akcii Hyena sa Čurillovci vyhrážali aj môjmu advokátovi, že ak ma bude ďalej zastupovať obvinia a jeho.

Advokát odstúpil od zastupovania a NAKA mi pridelila ex offo advokáta ČIPÁKA.

Dnes už z vyšetrovania proti Čurillovcom vieme, že práve advokát ČIPÁK bol ten kto sa stretával v saune s ministrom vnútra MIKULCOM a kuli tam pikle proti ÚIS, ktorý vyšetroval Čurillovcov.

V dôkaze z Generálnej prokuratúry sa píše, že tento advokát za mňa odvolanie napísal mesiac po termíne, čo bol zrejme úmysel prečo ho nainštalovali do môjho prípadu.

Tento špinavý zámer NAKA a Úradu špeciálnej prokuratúry nevyšiel, pretože zastupujúca generálna prokurátorka aj napriek tomu vyšetrovanie zastavila a označila za protizákonné.

Zločinci z NAKA a ÚŠP tak museli začať všetko odznova, čo skončilo vydaním zatykača na mňa.

Predtým tvrdili, že som vydieral Pentu o 4 000 000 € a dnes ma obvinili z vydierania za 100 €!!!!!

Zaujímavosťou však je to, že onedlho po tom ako zastupujúca prokurátorka Viera Kováčiková zastavila naše stíhanie, bola spustená mediálna diskreditácia jej osoby, pretože prišla do práce vyriešiť nevyhnutné povinnosti po tom ako bola pozitívne testovaná na covid.
Po mediálnom tlaku sa Viera Kováčiková vzdala funkcie, keďže bola kritizovaná za jej rozhodnutia v predchádzajúcich mesiacoch.
Zdroj info HAŠČÁKOV denník Plus jeden deň, link TU