4. 2. 2021

Vyjadrenie k bezpečnostnej previerke LIPŠICA - časť prvá

Ako PČOLINSKÝ a Krajniak previerku vybavili.

Tak zaprvé

To že o ňu požiadalo KRAJNIAKOVE ministerstvo sa už prevalilo to bol najokatejší podvod a zneužitie právomoci verejného činiteľa v Matovičovej vláde hneď po vymyslenej pandemickej komisii a vymyslených nariadeniach akéhosi Mikasa. KRAJNIAK ako ľavá ruka LIPŠICA, známy aj ako pán peňaženka, nás po svojom účinkovaní v kauze gorila ako jeden z piatich ľudí Penty a teda HAŠČÁKA vo Fonde Národného Majetku už nemá čím prekvapiť. Zarážajúce však je niečo iné.

A tým je bod dva

To že sa NBÚ nechalo zmanipulovať a vydalo túto previerku v naozaj krátkom čase pokiaľ sa jedná o tak sprofanovanú osobu s kontaktami na cudzie spravodajské služby a ich agentov. Veď zaspomíname na časté LIPŠICOVE návštevy na americkej ambasáde, jeho študijné pobyty v USA, obchodné styky s izraelskými firmami, sponzorovanie od amerických neziskoviek, obhajca Penty, atď atď… Previerka takéhoto človeka by mala trvať minimálne maximálny možný čas a to by ešte aj tak nepreverili ani polovicu podozrivých prepojení a aktivít LIPŠICA.

Lenže priatelia tu prichádza moment v ktorom si musíte uvedomiť ze NBÚ vykonáva len akúsi administratívnu funkciu a v skutočnosti všetky previerky vykonávajú príslušníci SIS.

Tej SIS ktorú dnes riadi pravá ruka LIPŠICA majster klamu a pretvárky PČOLINSKÝ. Je jasné že potvrdením PČOLINSKÉHO sa absolútne nič nepreverovalo keďže človek ktorý je riadený cudzou mocou a stýka sa so spravodajskými dôstojníkmi a agentmi cudzích spravodajských služieb a ešte aj vykonáva ich príkazy by nikdy nezískal bezpečnostnú previerku akéhokoľvek stupňa a tobôž nie na Prísne Tajné ale už dávno by sedel v base na doživotie za vlastizradu.

Takže realita je taká že LIPŠIC získal previerku od dvoch svojich oddaných prisluhovačov a to svojej pravej ruky Najnekompeten­tnejšiemu riaditeľovi SIS v histórii a výpalníkovi majstrovi Vladimírovi PČOLINSKÉMU a svojej Gorilej ľavej ruke osoby ktorá pomohla HAŠČÁKOVI rozkradnúť majetok ktorý vybudovali naši rodičia zlodejovi KRAJNIAKOVI.

Takže pravá aj ľavá ruka DIABLA LIPŠICA pomáhajú veľmi aktívne ovládnuť všetky zložky výkonu spravodlivosti na Slovensku.